Srpen 2011

KONEC

11. srpna 2011 v 18:58 | Lupinn
Opravdu to chcete vědět? :DDD Zákaz psaní slova "proč?," to by jsem spadla ze židle :DD Z blogového světa neodcházím, jen uvidíte, co se STANE! Muhuhuhahaha...!
Dóprdele, zase mám puštěnou tu samou, nightwish end of all hope, proto jsem tam "naMuhuhahatěná"

PS: Kdo chce vědět, jak to bude (je) se mnou, napište mi na email xbird@atlas.cz a nezapomente připsat kdo jste a váš blog.

Tak vám řeknu i důvod:
KDOSI MĚ POŘÁD OTRAVOVAL, jakási kravička, která mi psala, proč jsem tak strašná na některá zvířata. Nechápu, o co jí šlo... :D Já zvířatům neubližuju, třeba mu trochu nadám i ze srandy i vážně, ale pak se mazlím s nima. A ona furt: proč, proč, proč? Ke článku, který se jí líbil, tak mi psala proč a řekla to i svýmu bráchovi :D Zase jakýsi 7letý šušínek :D I její bratr mi napsal, at jí dám pokoj že to řekne rodičům, přitom já jsem jí nic neudělala, to ona si začala a furt do mě štouchala, já ty její komentáře mazala a ona "proč to mažeš?" Tvl já už fakt nevím, já chci být asi ryba v akvárku která to nemá už měsíce vyčištěné, než poslouchat tu krávu :D

Lupinn chocholatá frčí!

Srandovní pavouk :D

10. srpna 2011 v 21:39 | Lupinn
Já to sem prostě musím dát, ten pavouk je fakt dobrý :D Pusťte si i k tomu zvuk, tady to je - http://www.loupak.cz/video/veda-a-pokusy/5627-tancuji-pavouk?thx=Tomasto

► Nevím, co se stalo, ale odkaz na video nejde otevřít. Ať dělám co dělám, nic nejde, furt jakési "Oops!" se mi am zobrazuje..

Já to vyhodím!

10. srpna 2011 v 9:09 | Lupinn |  Psaní
Mě je z toho zle! Nejdou mi nahrát fotky do pc z toho zmutovaného foťáku! Mám vyfoceného křižáka a chci ho sem dát, ale ono to nechce nahrávat fotky do počítače! Měla jsem Picasu 3 a zkusila jsem jí otevřít a zapnout foťák, nic. Mamka včera říkala, ať ji odinstaluju, že je to blbé, nic. Furt to nešlo nahrávat. Sakra a to v pátek jdeme s dědou a babičkou do Bzence na pouť, já bych si ten foťák ale když ty fotky nejdou nahrávat tak je to na hovno. Já jsem to zkusila zapojit i jinam a furt to nenahrává! Já ten foťák vyhodím třeba z okna! A ať jsou ty fotky potom klidně v prdeli, já si nafotím nové a ten křižák tam ještě je.

Jídlo

9. srpna 2011 v 16:35 | Lupinn |  Fotografie
Ségra byla asi kdesi v restauraci, bylo to v její složce a ještě tam u ní byly moje vyfocené obrázky xD Toto vyfotila ona...
Vypadá to dobře, já bych si to dala ale bez toho masa :DZelený kuličky

6. srpna 2011 v 19:40 | Lupinn |  Fotografie
Dneska jsou už fialovočerný :)

Jsem tu jen na skok....

4. srpna 2011 v 13:20 | Lupinn |  Psaní
Asi jste byli vyděšení, že tu nic zatím nepřibylo, ale mamka mi dala na týden zákaz pc a já nevím kdy tu zase budu... Je to smutná zpráva, já vím. Mamka mě na počítač jen na chvíli pustila a šla kamsi k její kámošce. Může tu být každou chvíli ale jsem ráda, že tu můžu chvíli být.

Ohledně vzhledu blogu
Není tu nic, jen bílé pozadí. Teď jsem jakýsi lay nastavovala, dlouho jsem se s ním štvala až jsem vybuchla a je to tu bílé. Kdyby zákaz počítače zkončil a mohla bych tu být více dní, určitě bych někde nějaký lay sehnala nebo bych ho vyrobila a nastavila. Já ale zrovna píšu rychle takže mám asi někde už chyby... Je mi to fakt líto, dneska tu asi nic nestihnu. Zítra jdu asi k babičce, jestli mi to mamka dovolí a uvidím, jestli tady budu.

Tak zatím,
pac a pusu - Lupinn

To už je srpen?

1. srpna 2011 v 9:56 | Lupinn |  Fotografie
Jak rychle to uteklo :D Tak vám sem dávám fakt zajímavou mrkev :D