Psaní

Já to vyhodím!

10. srpna 2011 v 9:09 | Lupinn
Mě je z toho zle! Nejdou mi nahrát fotky do pc z toho zmutovaného foťáku! Mám vyfoceného křižáka a chci ho sem dát, ale ono to nechce nahrávat fotky do počítače! Měla jsem Picasu 3 a zkusila jsem jí otevřít a zapnout foťák, nic. Mamka včera říkala, ať ji odinstaluju, že je to blbé, nic. Furt to nešlo nahrávat. Sakra a to v pátek jdeme s dědou a babičkou do Bzence na pouť, já bych si ten foťák ale když ty fotky nejdou nahrávat tak je to na hovno. Já jsem to zkusila zapojit i jinam a furt to nenahrává! Já ten foťák vyhodím třeba z okna! A ať jsou ty fotky potom klidně v prdeli, já si nafotím nové a ten křižák tam ještě je.

Jsem tu jen na skok....

4. srpna 2011 v 13:20 | Lupinn
Asi jste byli vyděšení, že tu nic zatím nepřibylo, ale mamka mi dala na týden zákaz pc a já nevím kdy tu zase budu... Je to smutná zpráva, já vím. Mamka mě na počítač jen na chvíli pustila a šla kamsi k její kámošce. Může tu být každou chvíli ale jsem ráda, že tu můžu chvíli být.

Ohledně vzhledu blogu
Není tu nic, jen bílé pozadí. Teď jsem jakýsi lay nastavovala, dlouho jsem se s ním štvala až jsem vybuchla a je to tu bílé. Kdyby zákaz počítače zkončil a mohla bych tu být více dní, určitě bych někde nějaký lay sehnala nebo bych ho vyrobila a nastavila. Já ale zrovna píšu rychle takže mám asi někde už chyby... Je mi to fakt líto, dneska tu asi nic nestihnu. Zítra jdu asi k babičce, jestli mi to mamka dovolí a uvidím, jestli tady budu.

Tak zatím,
pac a pusu - Lupinn

Bez nadpisu

29. července 2011 v 21:31 | Lupinn
Nenapadlo mě, jak článek nazvat...
Zase je noc, ono to tak rychle letí, proč se ten čas nezastaví? Dokreslila jsem teď jakousi andulku, nevím, kdy jí sem dám, už mi to taky píše "vyplněný součet je nesprávný" jak napíšu komentář, to je tak ubohé když na tom blogu nic nejde... Když mi blog poleze už co nejvíc krkem, možná si založím blogspot (ale to jen v případě, kdy tam nepůjde nic), kdyby to přešlo, tak zas na blog. Dost keců.

Zítra se jdu podívat na malého papouška, můžu si ho prý vzít na ruku, bože já mu dám takovou pusinku xD Já prostě papoušky zbožňuju. Za chvíli půjdu spát, asi si nezahraju jednu hru... Ráda bych toho prcka vyfotila, ale, foťák je v pr*eli, furt se vybíjí a nejdou nahrávat fotky do počítače. Ať se v sobotu odpoledne zastaví čas, už toho mám dost :D.

Arokay! Arokay! Ani nevím co to je za slovo a furt se mi honí hlavou, asi to slovo budu používat při mých bojových ůtoků :D
Mám chuť vyrazit do přírody a něco tam nafotit, nemám foťák, já chci nový! Mamka říká, že si ho nezasloužím a nemáme stejně na něj peníze... Snad se mi to splní a dostanu ho, chtěla bych buď canon, nikon nebo nějaký lumix... A počkááát, táta jednou říkal, že mi možná koupí nějaký foťák na moje 12 narozeniny, haha :D Ty narozky mám v říjnu...

Tak se dobře vyspěte...
 
 

Reklama